Zakupy
Promocje
Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz zadać nam konkretne pytanie, prześlij swoją wiadomość za pośrednictwem tego formularza.

Kontakt z nami

Legal notice
NPORTAL.no - NIC Media & Technology LTD and Sjølyst Investors AS

Oddział w Norwegii:
Karenslyst Alle 4,
0278 Oslo
Postboks 358,
0213 Oslo
Norway

Oddział w W. Brytanii:
71-75 Shelton Street,
Covent Garden,
London,WC2H 9JQ

+47 450 904 66

Kontakt mailowy:
reporter@nportal.no

Register Office Identification Number: 10071320
Legally represented by the Director General Lukasz Jakubow Kedzierski
This legal notice extends to the social media profiles of NPORTAL.no

PRZEGLĄDAJ OFERTY WG KATEGORII
Pielegniarka/ pielegniarz - Norwegia
Logo open europe compact
Nazwa firmy: OPEN EUROPE
Strona www:
Numer ogłoszenia: 107/1703/114
Wymagane języki: Polski Angielski Norweski
Data publikacji: 2017-03-23
Data zakończenia: 2017-07-13
Kategoria: Medycyna
Lokalizacja: Norwegia
Rodzaj pracy: Praca w pełnym wymiarze godzin
Imię i nazwisko rekrutera:
Wynagrodzenie:
Aplikuj Zaloguj się, aby móc odpowiedzieć na to ogłoszenie
O firmie:

Jestesmy mlodym, dynamicznym zespolem, ktory wspolpracuje bezposrednio z firma Valmon Helsevikar
Open Europe Sp zo.o.

Opis stanowiska:

Wyjazd do Norwegii dla dyplomowanych pielegniarek oraz pielegniarzy.

Najblizsze rozpoczacie nauki-maj 2017
-mozliwe zarobki 43 338 kr brutto miesieczne ( 20.000 PLN) w najgorszych miesiacach gwarantowane 19.500kr (8.800 PLN)
-kurs jezykowy przed wyjazdem (300+ godzin)
-50 godzin kursu przygotowawczego do pracy w Norwegii
-kontrakt 27 miesiecy
-mieszkanie oraz GWARANCJA zatrudnienia przez caly okres kontraktu
-pokrywamy wszelkie koszty zwiazane z wyjazdem
-w niektorych przypadkach samochod sluzbowy
-mozliwosc tygodniowego urlopu co 6 tygodni
-oferujemy pelna opieke i wsparcie na kazdym etapie kontraktu
-GWARANTUJEMY PRACE PRZEZ CALY KONTRAKT
-zarobki: 200kr za godzine
+56 kr za kazda godzine nocna
+50 za kazda godzine w weekned
+133% za prace w swieta
100% stawki podstawowej za kazda nadgodzine

Zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez wypelnienie formularza:

Adres centrali:
Gryfa pomorskiego 50 a/5 Gdynia
dziendobry@openeu.pl

Szczegóły:

WYMAGANIA:
-wyksztalcenie kierunkowe-liceum medyczne, studium, licencjat, magister
-chec wyjazdu do Norwegii
-gotowosc podjecia nauki jezyka norweskiego
-niekaralnosc
-prawo jazdy mile widziane

Baner 720x90 ver3